Pachołki-o nas

Gdzieś pośród rozległych połaci zieleni, gdzie ludzkie oko niedowidzi, żyją sobie krasnoludki. Przybyłe zza Odry, już dawno zgoliły swoje długie, siwe brody, upodobniając się do nas. Chociaż niewielkiego wzrostu, nadrabiają miłością gotowe otworzyć serce przed każdym, kto je przygarnie. Niegdyś symbol bogactwa, współcześnie jedna z najbardziej urokliwych, ogrodowych dekoracji – czy jesteś gotowy stanąć z nimi twarzą w twarz?

Witamy Państwa na stronie firmy Pachołki.pl – producenta wysokiej jakości, drewnianych dekoracji ogrodowych. Prezentowane przez nas rozwiązania mają na celu urozmaicenie klasycznej aranżacji otaczającej nas przyrody – nie tylko wspomnianych już ogrodów, ale również tarasów, balkonów i oranżerii. Pełne uroku i subtelnej elegancji krasnale idealnie łączą się z zielenią traw, wielobarwnymi kwiatami, kolorami jesieni czy białym puchem. Stworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych materiałów, dumnie strzegą każdego skrawka naszej ziemi.

To, co wyróżnia prezentowane przez nas rozwiązania na tle konkurencyjnych to nie tylko niepowtarzalny, niemal magiczny design, ale również wysoka jakość wykonania. Dostępne w naszym asortymencie dekoracje stworzone zostały z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Solidne, a zarazem wytrzymałe doskonale poradzą sobie ze stale zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą kolekcją drewnianych krasnali. Jesteśmy przekonani, że ich nietuzinkowy design sprosta każdym, nawet największym wymaganiom